Dárci 2017

Na základě smlouvy o poskytnutí podpory byla Státním fondem životního prostředí České republiky poskytnuta domovu Benjamín, p.o. finanční podpora v částce 60 000,- Kč na zakoupení vozidla ŠKODA OCTAVIA COMBI s alternativním pohonem CNG.

Toto vozidlo je náhradou za vozidlo normy EURO 3 z roku 2001, které bylo ekologicky zlikvidováno.

 

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat Nadačnímu fondu Tesco za to, že nám umožnil požádat o finanční podporu a ucházet se o hlasy občanů, díky kterým nám byla poskytnuta částka 30 000,- Kč. Moc si této podpory a pomoci vážíme a jménem dětí z Benjamínu za to Nadačnímu fondu Tesco děkujeme.

Weloveyou s. r. o.

Společnost Weloveyou s. r. o. nám nabídla dlouhodobou sponzorskou spolupráci s nabídkou produktů Zdravý Shake a dalších podpůrných aktivit. Nabídky si vážíme a děkujeme.

Nadace Agrofert

Děkujeme za poskytnutí částky 100 000,- Kč, díky které můžeme dětem v DOZP Benjamín středisko v Havířově poskytovat po celý rok canisterapii.

Globus ČR, k. s.
Hypermarket Globus Havířov

Děkujeme za možnost zapojení do akce „Strom splněných přání“, kdy zákazníci i zaměstnanci Hypermarketu Globus darovali dětem z DOZP Benjamín středisko v Havířově vánoční dárky dle jejich přání.